Stolárstvo Sučanský sa venuje výrobe a montáži interiérových dverízárubní, vchodových dverí, drevených okien, schodísk a mnohých ďalších stolárskych výrobkov.
032/7787301 stolarstvo.sucansky@gmail.com
interiérové dvere na mieru stolárstvo Sučanský

Podlahy a miestnosti

     Ktorá podlaha sa najlepšie hodí do konkrétnych miestnosti?
     Ak práve rekonštrujete svoje bývanie, určite oceníte zopár užitočných rád ohľadne podláh a jednotlivých miestnostiach vo vašom dome alebo byte. Je dôležité tieto informácie poznať lebo rekonštrukcia sama o sebe nie je lacná záležitosť a každá prípadná chyba vás môže v budúcnosti pri prípadných opravách vyjsť veľmi draho.
SPÁLŇA
     V spálni sa najvyšší ohľad kladie na komfort. Podlaha by mala túto miestnosť udržiavať v zime teplú a v lete naopak chladnú, aby vašim nohám zaručila čo najväčšie pohodlie počas celého roka. To je dôvod prečo je najlepším riešením do spálne drevená podlaha, vinyl alebo koberec.
KÚPELŇA
     Rozhodujúcimi faktormi pri výbere vhodnej podlahy do kúpeľne sú voda a vlhkosť. Je veľmi dôležité vybrať si vodotesnú a vode odolnú podlahu, ktorá sa jednoducho čistí. Preto sú v prípade kúpeľne dlažba a obklady tým najlepším variantom. I keď v súčastnosti sa mnohí výrobcovia predbiehajú v ponuke vode odolných vinylových a laminatových podláh vhodných aj do tých najvlhších miestností.
KUCHYŇA
     Kuchyňa patrí k miestnostiam ktoré sa najrýchlejšie ušpinia. Je to najmä kvôli tomu, že táto miestnosť je ako pracovisko – dielňa pre kuchára, a preto každý jeden materiál, ktorý do kuchyne vyberiete by mal byt ľahko udržiavateľný a umývateľný. Z toho dôvodu sú najvhodnejšie podlahy do kuchyne laminát, dlažba alebo vinyl. Drevo je tiež jednou z možností, ale určite nie najvhodnejšou.
OBÝVACIA IZBA
     Obývačka je miestnosťou, kde budete z pomedzi všetkých miestností tráviť najviacej času. Preto je dôraz na pohodlie faktorom číslom jedna. Najobľúbenejšie podlahy do tejto miestnosti sú laminát, drevo, vinyl alebo koberec. Všetky z nich sa jednoducho čistia a udržiavajú.
DETSKÁ IZBA
     Pri detskej izbe platia tie isté zásady ako pri obývačke. Tak isto je voľba podlahy v tejto miestnosti len otázkou komfortu a financií. Najzákladnejšie dva typy podláh, ktoré sa v detských používajú sú laminát alebo koberec. Vyššou kategóriou je vinyl alebo drevo.
Interiérové dvere
Bezpečnostné dvere
Stolárstvo Sučanský

Kategórie dverí

Interiérové dvere vizualizácia
j

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť v niektorej z našich prevádzok v Čachticiach, Bratislave alebo Trnave.
g

Adresy

Výroba: ČACHTICE 1025
Predajňa: BRATISLAVA
Rača, Cyprichova 4
Vzorková miestnosť:
TRNAVA, Jerichova 288
ŽILINA, Pivovarská 1068
r

E-mail

stolarstvo.sucansky@gmail.com
e

Telefón

ČACHTICE: 032/7787 301
0903 231 742, 0911 491 621
BRATISLAVA: 0904 901 799
TRNAVA: 0904 901 799
ŽILINA: 0904 901 799