Stolárstvo Sučanský sa venuje výrobe a montáži interiérových dverízárubní, vchodových dverí, drevených okien, schodísk a mnohých ďalších stolárskych výrobkov.
032/7787301 stolarstvo.sucansky@gmail.com
Interiérové dvere
interiérové dvere na mieru stolárstvo Sučanský
Dvere zárubne

Interiérové dvere

Stolárstvo Sučanský vyrába a montuje interiérové dvere a zárubne už od roku 1992. Za ten čas sme vyrobili desaťtisíce dverí a dokážeme si poradiť s mnohými výzvami.
interiérové dvere na mieru, zárubne, stolárstvo Sučanský
3

Veľmi výhodné akcie

Využite naše aktuálne AKCIE na Interiérové dvere a zárubne na mieru od 179,-€. Interiérové dvere a zárubne montujeme už za 25€/ks a za zameranie sa u nás neplatí. 
25

Rokov skúseností

Výrobe interiérových dverí a zárubní sa venujeme už 25 rokov. Za ten čas sme vyrobili desaťtisíce dverí a dokážeme si poradiť s mnohými výzvami.

Mobilná Aplikácia Stolárstvo Sučanský

Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu do svojho smartphonu a prezrite si ako by vyzerali nové dvere priamo vo Vašom interiéri.

Interiérové dvere so zárubňou
na mieru od 179,- €

Interiérové dvere sú neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru. Preto je dôležité dbať na správny výber interiérových dverí a zárubne pri každej jednej miestnosti vášho domu alebo bytu.
V našej ponuke nájdete interiérové dvere rôznych vzorov a materiálov. Na výber vám ponúkame moderné dvere ktoré nezaostávajú za najmodernejšími dizajnérskymi trendmi, ale aj interiérové dvere klasického a rustikálneho štýlu.
Kostra dverí je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.
Vnútro dverí v závislosti od kategórie tvorí masívne drevo, dutinková drevotrieska, papierová voština, sklo alebo kazety v rovnakom dekore ako rám dverí.

Vizualizácia interiérových dverí

Prezrite si všetky naše interiérové dvere vo VIZUALIZÁCIÍ, kde nájdete viac ako 100 druhov dverí v 40 rôznych farebných dekoroch, usporiadaných v 8 prehľadných kategóriách.
Prezrite si tiež všetky interiérové dvere na mieru za akciovú cenu 179,- €
Interiérové dvere vizualizácia

AKCIA

INTERIÉROVÉ DVERE SO ZÁRUBŇOU OD 179,- €

Interiérové dvere a zárubne Vám vo všetkých druhoch laminátov ponúkame za akciovú cenu 179€. Cena platí aj pre dvere, ktoré prídeme pred výrobou osobne zamerať.

AKCIA

MONTÁŽ DVERÍ
A ZÁRUBNE 25,- €

Montáž kompletu interiérové dvere so zárubňou Vám ponúkame za zvýhodnenú cenu od 25€/ks. Táto akciová cena platí pri montáži šesť a viac kusov dverí a zárubní.

AKCIA

ZAMERANIE STAVEBNÝCH OTVOROV ZADARMO

Trápia Vás atypické miery otvorov? Pre nás nie sú žiadnym problémom. Každý otvor osobne zameriame a dvere vyrobíme tak, aby čo najpresnejšie zapasovali. Dvere na mieru sú u nás BEZ PRÍPLATKU.

Kategórie interiérových dverí

Vyberte si z našej širokej ponuky interiérových dverí.
Dvere sú usporiadané v kategóriach podľa spoločných dizajnových a technických vlastností.
Do kategórie najpredávanejšie sme pre Vás vybrali zoznam interiérových dverí, ktoré si naši zákazníci najčastejšie objednávajú a zároveň predstavujú najpriaznivejší pomer medzi kvalitou a cenou.
Upustite uzdu svojej fantázií. Pohrajte sa s rozmermi a upravte si štýl dverí podľa predstáv. Dvere Vanesa sú kombináciou moderného dizajnu a rozumnej ceny.
Klasika je nadčasová, v tomto duchu sa nesie kategória interiérových dverí Renata. Pohodlný a prívetivý dizajn vnesie eleganciu do každého interiéru.
Pravidelné tvary a jemné línie dotvárajú estetický dojem kategórie interiérových dverí Petra. Hliníkové doplnky oživia všetky moderné interiéry.
Dojem tradície a dedičstva sálajúci z interiérových dverí Ornela vynikne v interiéroch ladených do rustikálneho štýlu.
Dajte svoj štýl do perspektívy. Byť „in“ a trendy je hlavným cieľom tejto kategórie. Interiérové dvere Kristína budú žiariť v každom interiéri.
j

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť v niektorej z našich prevádzok v ČachticiachBratislave, Žiline alebo Trnave.
g

Adresy

Výroba: ČACHTICE 1025
Predajňa: BRATISLAVA
Rača, Cyprichova 4
Showroom:
TRNAVA, Jerichova 288
ŽILINA, Pivovarská 1068
r

E-mail

stolarstvo.sucansky@gmail.com
e

Telefón

ČACHTICE: 032/7787 301
0903 231 742, 0911 491 621
BRATISLAVA: 0904 901 799
TRNAVA: 0904 901 799
ŽILINA: 0904 901 799

Ako si vybrať interiérové dvere

Pri výbere interiérových dverí musíte zohľadniť viacero faktorov, ktoré je dôležité vopred dôkladne premyslieť, pretože by vás v budúcnosti odstraňovanie týchto chýb mohlo stáť veľa času a aj peňazí.
KVALITA MATERIÁLU
V súčasnosti výrobcovia a predajcovia ponúkajú 4 druhy materiálov, z ktorých Vám dokážu vyrobiť interiérové dvere.
1. MASÍVNE DREVO – výhodou je kvalita, pevnosť a do niektorých interiérov sa výnimočne hodia. Nevýhodou je vyššia cena.
2. DYHA – dyha je masívne drevo narezané na tenké plátky (tenšie ako 1mm) a na preglejke nalisované na kostru dverí. Výhodou je kvalita materiálu, relatívna odolnosť proti poškriabaniu a to, že sa jedná o prírodný materiál. Nevýhodou môže byť vyšia ceny pri niektorých exotickejších druhoch dýh.
3. LAMINÁT – laminát je umelý materiál, ktorého výhodami sú široké dizajnové možnosti za rovnakú cenu pri všetkých druhoch dekorov a relatívna odolnosť proti ľahkým oškreniam.
4. FÓLIA – fólia je veľmi tenká „papierová“ vrstva potiahnutá na kostre dverí. Výhodou je nízka cena, nevýhodami sú nízka kvalita, takmer žiadna odolnosť proti poškriabaniu, kedy aj nechtom dokážete zničiť farebný dekor dverí.
VÝBER KOVANIA
Pri výbere kľučiek je veľmi dôležitý nielen dizajn, ale aj kvalita materiálu, cena a to, či vám kľučka pohodlne pasuje do ruky. V závislosti od miestnosti, prípadne potreby je možné prispôsobovať zámky na dverách a vybrať si jeden z nasledujúcich typov:
BB otvor pre kľúč = štandardný interiérový kľúč
PZ otvor pre vožku = otvor pre FAB zámok
WC sada bez kľúča
Guľa / PZ kľučka
MONTÁŽ
Montáž dverí a zárubne sa realizuje po dokončení všetkých stavebných prác, položení podláh, obkladov a maľovke. Interiérové dvere sa montujú úplne na záver rekonštrukčných prác. Steny v byte by mali byť suché a jediná práca, ktorá nasleduje po montáži dverí je prípadné dorezávanie soklových líšt.

BEZFALCOVÉ
DVERE

DVERE
SO SKRYTÝM
KOVANÍM

PRÍPLATOK


ZA DVERE SO SKRYTÝM
KOVANÍM JE 155,- €

 

Skryté kovanie sa dá spraviť na všetky modely dverí v našej ponuke.
OTVÁRAVOSŤ JEDNOKRÍDLOVÝCH DVERÍ
Jednokrídlové interiérové dvere sú najzákladnejším typom, ktorý sa v interiéroch rodinných domov a bytov používa.
Možnosti otváranie jednokrídlových dverí sú dve, a to Pravé (P) alebo Ľavé (Ľ).
Určiť, či sa jedná o pravé alebo ľavé dvere, môžete tak, že sa postavíte k dverám z tej strany, z ktorej je možné vidieť pánty, a ak sa tieto pánty nachádzajú na ľavej strane, dvere sú ľavé. Ak sú na pravej strane, dvere sú pravé.
DVERE ĽAVÉ
DVERE PRAVÉ
DVOJKRÍDLOVÉ DVERE ĽAVÉ
DVOJKRÍDLOVÉ DVERE PRAVÉ
OTVÁRAVOSŤ DVOJKRÍDLOVÝCH DVERÍ
Dvojkrídlové dvere sú vhodným riešením, ak máte v dome či byte veľké prechody medzi miestnosťami, ktoré je potrebné najmä v zimných mesiacoch zatvárať. Pri výbere dvojkrídlových interiérových dverí si môžete vybrať z viacerých možností zatváranie či veľkosti krídiel.
Symetrické dvojkrídlové dvere – pri týchto dverách sú obidve krídla rovnako veľké.
Nesymetrické dvojkrídlové dvere – krídla dverí môžu mať rôzne šírky. Ak má byť jedno krídlo dlhšiu časť roka väčšinou otvorené, môžete zvoliť túto alternatívu.
Veľkosti krídiel dverí dokážeme vyrobiť podľa vašich predstáv.
POSUVNÉ INTERIÉROVÉ DVERE
Posuvné dvere sú vhodnou alternatívou uzatvárania a oddeľovaní miestností v prípade, ak by otváraniu krídlových dverí v miestnosti bránila nejaká pevná prekážka.
Posuvné dvere sa pohybujú popri stene na posuvnom systéme, ktorý sa skladá z vôdzky prilepenej alebo navŕtanej do podlahy a koľajnicového systému umiestnenom nad zárubňou a skrytým pod garnižou.
DVERE PRAVÉ
DVERE ĽAVÉ

Najčítanejšie články

Prečítajte si najzaujímavejšie rady a články, ktoré Vám poskytnú odpovede na najčastejšie kladené otázky týkajúce sa výberu interiérových dverí a zárubní.
Aké sú možnosti obloženia pôvodných oceľových zárubní?
Podrobné porovnanie dyhovaných, laminátových, drevených a fóliovaných interiérových dverí.
Prečítajte si základné informácie o protipožiarnych interiérových dverách.
Prečítajte si podrobné technické informácie o interiérových dverách.

Funkcie vizualizácie dverí

V tomto krátkom videu Vám ukážeme funkcie
našej vizualizácie interiérových dverí.

Interiérový dizajn

Prečítajte si zaujímavé články o najpopulárnejších interiérových dizajnových štýloch a nechajte sa inšpirovať pri zariaďovaní vlastného bývania.