Stolárstvo Sučanský sa venuje výrobe a montáži interiérových dverízárubní, vchodových dverí, drevených okien, schodísk a mnohých ďalších stolárskych výrobkov.
032/7787301 stolarstvo.sucansky@gmail.com
interiérové dvere na mieru stolárstvo Sučanský

Porovnanie podláh

Keramické a porcelánové obklady:
Výhody: tieto podlahy sú veľmi pevné, odolné, majú širokú škálu farieb a dekorov, sú trvácne, ľahko vymeniteľné, ľahko sa čistia a dezinfikujú.
Nevýhody: v špárach sa môžu časom uchytiť nečistoty, ktoré sa ťažšie čistia, sú veľmi tvrdé a bosé chodidlá to budú cítiť. Je s nimi spojené riziko, že prasknú pri páde ostrých a ťažkých predmetov.

 

Koberec
Výhody: Pri chôdzi je veľmi tichý, vytvára pohodovú atmosféru a je výbornou voľbou obzvlášť v chladnejšom období. Koberec je taktiež odolný proti poškodeniu spôsobeného pádom rôznych ťažkých predmetov.
Nevýhody: Dokáže sa veľmi ľahko zašpiniť a v prípade poliatia rôznymi tekutinami je čistenie obzvlášť náročné. Pri veľmi častom namáhaní a používaní sa v porovnaní s pevnými podlahami veľmi rýchlo opotrebuje.

 

Vinyl
Výhody: jednoduchá inštalácia, možno ho použiť na existujúcu staršiu podlahu, pružnosť, odolnosť a vodotestnosť.
Nevýhody: ťažšia výmena prípadne poškodených častí.

 

Korok
Výhody: ľahko sa udržiava a čistí, ekologická a odolná voči opotrebeniu v často namáhaných miestnostiach.
Nevýhody: Môže nasať vodu, preto sa neodporúča do kúpelní a vlhkých miestností. Vo všeobecnosti vyššia cena v porovnaní s ostatnými typmi tvrdých podláh.

 

Laminát
Výhody: Jednoduchá inštalácia a čistenie, vysoká odolnosť a tiež vo všeobecnosti nižšia cena v porovnaní s ostatnými typmi tvrdých podláh.
Nevýhody: Tvrdosť, nie je vyrábaná zo 100% prírodných materiálov a môže sa poškodiť pri kontakte s vodou.

 

Drevo
Výhody: Trvácnosť, odolnosť, ľahká údržba a čistenie. Po dlhšom čase je možné drevenú podlahu znova prebrúsiť a bude vyzerať ako nová. Drevo dodáva interiéru príjemnú atmosféru a pocit domova.
Nevýhody: Náchylnosť na vlhkosť a prípadné poškodenie súvisiace s dlhodobou vlhkosťou. Vo všeobecnosti vyššia cena v porovnaní s ostatnými typmi tvrdých podláh.

 

Laminátové podlahy
Drevené podlahy
Vinylové podlahy
Interiérové dvere
Bezpečnostné dvere
Stolárstvo Sučanský

Kategórie dverí

Interiérové dvere vizualizácia
j

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť v niektorej z našich prevádzok v Čachticiach, Bratislave alebo Trnave.
g

Adresy

Výroba: ČACHTICE 1025
Predajňa: BRATISLAVA
Rača, Cyprichova 4
Vzorková miestnosť:
TRNAVA, Jerichova 288
ŽILINA, Pivovarská 1068
r

E-mail

stolarstvo.sucansky@gmail.com
e

Telefón

ČACHTICE: 032/7787 301
0903 231 742, 0911 491 621
BRATISLAVA: 0904 901 799
TRNAVA: 0904 901 799
ŽILINA: 0904 901 799