Stolárstvo Sučanský sa venuje výrobe a montáži interiérových dverízárubní, vchodových dverí, drevených okien, schodísk a mnohých ďalších stolárskych výrobkov.
032/7787301 stolarstvo.sucansky@gmail.com
Stiahnite si našu novú aplikáciu do svojho smartphonu a v rozšírenej realite si prezrite ako by nové dvere vyzerali priamo vo Vašom interiéry.
Aplikáciu si môžete stiahnuť do svojho Androidu alebo iPhonu.

Zásady ochrany osobných údajov

Ochrana Vášho súkromia je pre nás dôležitá. Dúfame, že nasledujúce vyhlásenie Vám pomôže pochopiť, ako nakladáme s informáciami umožňujúcimi identifikáciu osôb (PII), ktoré nám občas môžete poskytnúť prostredníctvom internetu.
Pri sťahovaní našich aplikácií od Vás spravidla nezhromažďujeme žiadne PII. Aby sme boli konkrétni, nevyžadujeme, aby sa zákazníci pred stiahnutím aplikácie zaregistrovali, ani nezaznamenávame návštevy spotrebiteľov v našej aplikácii, ani nemáme server na ukladanie takýchto PII.
Jedinú situáciu, v ktorej sa môžeme dostať k vášmu PII, je, keď sa osobne rozhodnete odoslať nám spätnú väzbu alebo e-mail. Údaje PII, ktoré od vás môžeme v tejto situácii získať, sú prísne obmedzené iba na Vašu e-mailovú adresu a iba na vašu správu.
Vo vyššie uvedenej situácii zaručujeme, že Váš PII sa použije iba na kontaktovanie Vás a zlepšenie našich služieb. Tieto informácie (ako napríklad Vaša a e-mailovú adresa) nikdy nepoužijeme na žiadne iné účely, napríklad na ďalší predaj našich výrobkov alebo na sprístupnenie Vašich osobných údajov tretej strane na komerčné účely.
Je potrebné poznamenať, že posielanie Vašich správ je úplne dobrovoľnou iniciatívou podľa Vášho vlastného rozhodnutia. Ak sa obávate zneužitia vášho PII alebo ak chcete ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov a o tom, čo to znamená, neváhajte a pošlite nám e-mail.
Interiérové dvere
interiérové dvere na mieru stolárstvo Sučanský
Dvere zárubne

Interiérové dvere

Stolárstvo Sučanský vyrába a montuje interiérové dvere a zárubne už od roku 1992. Za ten čas sme vyrobili desaťtisíce dverí a dokážeme si poradiť s mnohými výzvami.
interiérové dvere na mieru, zárubne, stolárstvo Sučanský