Stolárstvo Sučanský sa venuje výrobe a montáži interiérových dverízárubní, vchodových dverí, drevených okien, schodísk a mnohých ďalších stolárskych výrobkov.
032/7787301 stolarstvo.sucansky@gmail.com
interiérové dvere na mieru stolárstvo Sučanský

5 dôvodov, prečo si vybrať laminátové podlahy

     Ak si nie ste istí, ktoré podlahy by ste si mali vybrať, výhody laminátu Vás zrejme presvedčia.

 

Nákladová efektívnosť
     Ak sa chystáte pokryť podlahou veľkú plochu a máte obmedzený rozpočet, tak náklady na laminátovú podlahu sú relatívne prijateľné. Okrem výhodnej ceny laminát tiež ponúkajú v mnohých dekoroch aj vzhľad prírodného dreva.  Kvalita je taktiež fantastická, pretože laminát disponuje skvelou odolnosťou voči každodennému opotrebovaniu.

 

Jednoduchá inštalácia
     Rýchlosť, ktorou sa dá laminátová podlaha nainštalovať je pôsobivá. Vďaka zaklikávaciemu systému dokáže takúto podlahu nainštalovať každý zručný domáci majster. Nie je potrebné používať akékoľvek klince alebo lepidlo. Podlaha sa cez jazýček a drážku jednoducho a pevne spojí. Výhodou je, že si montáž laminátových podláh nevyžaduje žiadne náročné prípravy. Dá sa na podložke položiť aj na pôvodnú podlahu. Laminátové podlahy sú viac ako vhodné na podlahové kúrenie a tiež ich je možné nainštalovať na schodiská, čím zachováte súdržný vzhľad v celom interiéri.

 

Flexibilita
     Laminátová podlaha je schopná rozťahovať sa a zmršťovať sa pri zmenách tlaku a teploty. To znamená, že sa spoje neporušia a podlaha zostane v stabilnom stave dlhé roky.

 

Farebné možnosti
     Laminátové podlahy disponujú širokou škálou farebných možností. Môžete si vybrať medzi dekormi takmer totožnými s prírodným drevom, dizajnové, rustikálne vzory ale tiež kamenné a keramické dekory v rôznych farebných odtieňoch.

 

Jednoduché čistenie
     Laminátová podlaha nie je náročná na čistenie. Všetko čo potrebujete je metla a raz za čas vlhké pretretie handrou s čistiacim prostriedkom.

 

Laminátové podlahy
Drevené podlahy
Vinylové podlahy
Interiérové dvere
Bezpečnostné dvere
Stolárstvo Sučanský

Kategórie dverí

Interiérové dvere vizualizácia
j

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať alebo navštíviť v niektorej z našich prevádzok v Čachticiach, Bratislave alebo Trnave.
g

Adresy

Výroba: ČACHTICE 1025
Predajňa: BRATISLAVA
Rača, Cyprichova 4
Vzorková miestnosť:
TRNAVA, Jerichova 288
ŽILINA, Pivovarská 1068
r

E-mail

stolarstvo.sucansky@gmail.com
e

Telefón

ČACHTICE: 032/7787 301
0903 231 742, 0911 491 621
BRATISLAVA: 0904 901 799
TRNAVA: 0904 901 799
ŽILINA: 0904 901 799