stolarstvo-sucansky-interierove-dvere-akcia

NAJLEPŠIA CENA

DVERE + ZÁRUBŇA

SO ZAMERANÍM

NA SLOVENSKU

OD 139 €

INTERIÉROVÉ DVERE

Interiérové dvere sú neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru. Preto je dôležité dbať na správny výber dverí a zárubne pri každej jednej miestnosti vášho domu alebo bytu.

Výrobe interiérových dverí a zárubní sa naše stolárstvo venuje už 22 rokov a preto vám veľmi radi poradíme a vyrobíme dvere podľa vašich predstáv.

V našej ponuke nájdete interiérové dvere rôznych vzorov a materiálov. Na výber vám ponúkame moderné dvere ktoré nezaostávajú za najmodernejšími dizajnérskymi trendmi, ale aj interiérové dvere klasického a rustikálneho štýlu.

Prezrite si našu VIZUALIZÁCIU interiérových dverí, kde nájdete viac ako 100 druhov dverí v 40 rôznych farebných dekoroch, usporiadaných v 8 kategóriách

vizualizácia interiérových dverí

KATEGÓRIE INTERIÉROVÝCH DVERÍ

Vyberte si z našej širokej ponuky interiérových dverí. Dvere sú usporiadané v kategóriach podľa spoločných dizajnových a technických vlastností.

Najpredávanejšie

interierove dvere najpredavanejsie

Do kategórie najpredávanejšie sme pre Vás vybrali zoznam interiérových dverí, ktoré si naši zákazníci najčastejšie objednávajú a zároveň predstavujú najpriaznivejší pomer medzi kvalitou a cenou.

VANESA

interierove dvere vanesa

Upustite uzdu svojej fantázií. Pohrajte sa s rozmermi a upravte si štýl dverí podľa predstáv. Dvere Vanesa sú kombináciou moderného dizajnu a rozumnej ceny.

RENATA

interierove dvere renata

Klasika je nadčasová, v tomto duchu sa nesie kategória interiérových dverí Renata. Pohodlný a prívetivý dizajn vnesie eleganciu do každého interiéru.

PETRA

interierove dvere petra

Pravidelné tvary a jemné línie dotvárajú estetický dojem kategórie interiérových dverí Petra. Hliníkové doplnky oživia všetky moderné interiéry.

ORNELA

interierove dvere ornela

Dojem tradície a dedičstva sálajúci z interiérových dverí Ornela vynikne v interiéroch ladených do rustikálneho štýlu.

KRISTÍNA

interierove dvere kristina

Dajte svoj štýl do perspektívy. Byť „in“ a trendy je hlavným cieľom tejto kategórie. Interiérové dvere Kristína budú žiariť v každom interiéri.

AKTUÁLNE AKCIE

INTERIÉROVÉ DVERE SO ZÁRUBŇOU

Vám vo všetkých druhoch laminátov ponúkame za akciovú cenu od 139€. Cena platí aj pre dvere, ktoré prídeme pred výrobou osobne zamerať.

MONTÁŽ DVERÍ A OBLOŽKOVEJ ZÁRUBNE

Montáž kompletu interiérové dvere so zárubňou Vám ponúkame za zvýhodnenú cenu od 25€/ks. Táto akciová cena platí pri montáži štyroch a viac kusov dverí a zárubní.

stolárstvo sučanský meranie interiérových dverí a okien zadarmo

ZAMERANIE OTVOROV

Trápia Vás atypické miery otvorov? Pre nás nie sú žiadnym problémom. Každý otvor osobne zameriame a dvere vyrobíme tak, aby čo najpresnejšie zapasovali. Dvere na mieru sú u nás BEZ PRÍPLATKU.

INFORMÁCIE O DVERÁCH

Otváravosť jednokrídlových dverí

Jednokrídlové interiérové dvere sú najzákladnejším typom, ktorý sa v interiéroch rodinných domov a bytov používa.
Možnosti otváranie jednokrídlových dverí sú dve, a to Pravé (P) alebo Ľavé (Ľ).

Určiť, či sa jedná o pravé alebo ľavé dvere, môžete tak, že sa postavíte k dverám z tej strany, z ktorej je možné vidieť pánty, a ak sa tieto pánty nachádzajú na ľavej strane, dvere sú ľavé. Ak sú na pravej strane, dvere sú pravé.

Dvere - Ľavé

interiérové dvere

Dvere - Pravé

interiérové dvere

Dvojkrídlové dvere - Ľavé

interiérové dvere

Dvojkrídlové dvere - Pravé

interiérové dvere

Dvojkrídlové interiérové dvere

Dvojkrídlové dvere sú vhodným riešením, ak máte v dome či byte veľké prechody medzi miestnosťami, ktoré je potrebné najmä v zimných mesiacoch zatvárať.

Pri výbere dvojkrídlových interiérových dverí si môžete vybrať z viacerých možností zatváranie či veľkosti krídiel.

Symetrické dvojkrídlové dvere – pri týchto dverách sú obidve krídla rovnako veľké.

Nesymetrické dvojkrídlové dvere – krídla dverí môžu mať rôzne šírky. Ak má byť jedno krídlo dlhšiu časť roka väčšinou otvorené, môžete zvoliť túto alternatívu.

Veľkosti krídiel dverí dokážeme vyrobiť podľa vašich predstáv.

Posuvné interiérové dvere

Posuvné dvere sú vhodnou alternatívou uzatvárania a oddeľovaní miestností v prípade, ak by otváraniu krídlových dverí v miestnosti bránila nejaká pevná prekážka.

Posuvné dvere sa pohybujú popri stene na posuvnom systéme, ktorý sa skladá z vôdzky prilepenej alebo navŕtanej do podlahy a koľajnicového systému umiestnenom nad zárubňou a skrytým pod garnižou.

Dvere - Ľavé

posuvne interiérové dvere

Dvere - Pravé

posuvne interiérové dvere

RADY OD NÁS

Ako si vybrať interiérové dvere

Pri výbere interiérových dverí musíte zohľadniť viacero faktorov, ktoré je dôležité vopred dôkladne premyslieť, pretože by vás v budúcnosti odstraňovanie týchto chýb mohlo stáť veľa času a aj peňazí.

Kvalita materiálu

V súčasnosti výrobcovia a predajcovia ponúkajú 4 druhy materiálov, z ktorých Vám dokážu vyrobiť interiérové dvere.

1. MASÍVNE DREVO – výhodou je kvalita, pevnosť a do niektorých interiérov sa výnimočne hodia. Nevýhodou je vyššia cena.

2. DYHA – dyha je masívne drevo narezané na tenké plátky (tenšie ako 1mm) a na preglejke nalisované na kostru dverí. Výhodou je kvalita materiálu, relatívna odolnosť proti poškriabaniu a to, že sa jedná o prírodný materiál. Nevýhodou môže byť vyšia ceny pri niektorých exotickejších druhoch dýh.

3. LAMINÁT – laminát je umelý materiál, ktorého výhodami sú široké dizajnové možnosti za rovnakú cenu pri všetkých druhoch dekorov a relatívna odolnosť proti ľahkým oškreniam.

4. FÓLIA – fólia je veľmi tenká „papierová“ vrstva potiahnutá na kostre dverí. Výhodou je nízka cena, nevýhodami sú nízka kvalita, takmer žiadna odolnosť proti poškriabaniu, kedy aj nechtom dokážete zničiť farebný dekor dverí.

Výber kovania

Pri výbere kľučiek je veľmi dôležitý nielen dizajn, ale aj kvalita materiálu, cena a to, či vám kľučka pohodlne pasuje do ruky. V závislosti od miestnosti, prípadne potreby je možné prispôsobovať zámky na dverách a vybrať si jeden z nasledujúcich typov:

BB otvor pre kľúč = štandardný interiérový kľúč

PZ otvor pre vožku = otvor pre FAB zámok

WC sada bez kľúča

Guľa / PZ kľučka

Montáž

Montáž dverí a zárubne sa realizuje po dokončení všetkých stavebných prác, položení podláh, obkladov a maľovke. Interiérové dvere sa montujú úplne na záver rekonštrukčných prác. Steny v byte by mali byť suché a jediná práca, ktorá nasleduje po montáži dverí je prípadné dorezávanie soklových líšt.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE O DVERÁCH

Kostra dverí je vyrobená z kvalitného smrekového dreva.

Vnútro dverí v závislosti od kategórie tvorí masívne drevo, dutinková drevotrieska alebo papierová voština.

ZAUJÍMAVOSTI A ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

protipoziarne interierove dvere

PROTIPOŽIARNE DVERE

Prečítajte si základné informácie o protipožiarnych interiérových dverách

Interierove dvere aky je rozdiel medzi dyhovanymi laminatovymi a foliovanymi dverami

POROVNANIE MATERIÁLOV

Podrobné porovnanie dyhovaných, laminátových, drevených a fóliovaných interiérových dverí.

Interierove dvere obklad ocelovej zarubne

OBKLAD PÔVODNÝCH ZÁRUBNÍ

Aké sú možnosti obloženia pôvodných oceľových zárubní?

Referencie

Medzi naše referencie patrí približne 6000 domov a bytov a tiež mnohé kostoly, reštaurácie, kaštiele, banky, kiná, kúpele, bytovky, ale aj kulisy niektorých známych televíznych relácií, ako sú Panelák, Inkognito, Búrlivé víno, Maf story a ďalšie.

Referencie

Čachtice 1025
PSČ:  916 21

032/7787 301
0903 231 742

stolarstvo.sucansky
@gmail.com

Bratislava – Krasňany
Cyprichova 4

0904 901 799

stolarstvo.sucansky
@gmail.com